• 21.11.2023
        • Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada nasza społeczność szkolna obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W związku z tym ważnym dniem na tablicy Szkolnego Koła Wolontariatu powstała gazetka z cytatami dotyczącymi dobroci i życzliwości. Pedagog i psycholog przygotowały gazetkę dotyczącą życzliwości, na której można znaleźć między innymi rady jak sprawić, żeby ludzie się do nas uśmiechali; dlaczego warto się śmiać; jak zachować słońce w duszy? Uczniowie poznali również sposoby na życzliwe nastawienie wobec siebie. Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji.

Nasza szkoła została udekorowana informacjami na temat życzliwości, wesołymi minkami uśmiechu, przyjaźni itp. Drzwi sal przyozdobiły uśmiechnięte buźki.

Tego dnia również uczniowie i nauczyciele ubrani byli na kolor pomarańczowy- kolor radości bądź posiadali pomarańczowe akcenty ubioru. Był to wyjątkowy dzień - miłych słów, gestów. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w tą akcję.

• 14.12.2023
        • DZIEŃ WOLONTARIATU

Dzień Wolontariatu

Każdego roku 5 grudnia obchodzone jest międzynarodowe święto wolontariuszy - ludzi, którzy niosą pomoc oraz wspierają różnego rodzaju inicjatywy i organizacje. Z tej okazji przygotowaliśmy gazetkę poświęconą temu świętu.

Serdeczne podziękowania dla uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu, a także wszystkich, którzy wspierają nas podczas akcji wolontariackich.

• 19.02.2024

Światowy Dzień Kota

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Światowego Dnia Kota. Dzieci przebrały się za koty a także przyniosły maskotki przedstawiające te milusińskie zwierzątka. Nauczyciele naszej szkoły także włączyli się do obchodów Dnia Kota poprzez założenie broszek, biżuterii i ubrań z wizerunkiem kota. Za pomysłowe przebrania uczniowie otrzymali słodkie upominki.

• 21.03.2024

Kiermasz słodkości

• 21.03.2024
        • Kartki wielkanocne

Kartki Wielkanocne

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wspólnie z uczniami uczęszczającymi do świetlicy szkolnej wraz z opiekunami włączyli się w akcję wykonania ręcznie kartek wielkanocnych.
          Wspólnymi siłami udało się nam wykonać wiele kartek świątecznych.